wtorek, 20 grudnia 2011

Przedświąteczna produkcja


Gorący okres przedświąteczny w pełni. Chociaż śniegu nie ma wcale, to myślę, że Mikołaj jakoś poradzi sobie z tym faktem i jednak odwiedzi nas w Wigilijny wieczór. Ja właśnie w ostatnim czasie dla wszystkich Mikołajów ułatwiam pracę i wieczorami ciągle coś dłubię m.in. filcowe ozdoby choinkowe, produkuję też niezliczone ilości kolczyków, broszek i generalnie dużo się dzieję. Z jednej strony czekam na świąteczny odpoczynek, a z drugiej lubię taki twórczy czas… Niestety jak to się mówi szewc bez butów chodzi. I już na jakieś fajne wytwory dla siebie czasu brakuje. Ale myślę, że to nadrobię w najbliższym czasie. Ale zanim dla siebie … wszystkich Mikołajów zapraszam po prezenty  do  EduStrefy w Grójcu. Przyjazne,  ciepłe i bardzo kreatywne miejsce dla dzieciaków. Aż sama żałuje, że jednak do Grójca mam kawałek drogi, sama bym się zapisała lub Zuzkę jak będzie starsza na jakieś zajęcia. 
W Edustrefie oprócz ozdób choinkowych Mikołaje mogą się zaopatrzyć w kolczyki, broszki, ozdobne ramki na zdjęcia, maskotki i dekoracyjne wianki. 
Z to jeszcze kilka fotek ozdób na choinkę:  
Mam nadzieję, że znajdę chwilę czasu, żeby chociaż dla Zuzi zrobić małą kolekcję ozdób: powstał na razie tylko kotek, a mam jeszcze plan na kilka innych oryginalnych wzorów. Czasu już mało i muszę się z tym spieszyć. Planuje jeszcze jakiś ozdobny wianek z szyszek, bo już jakiś czas temu część z nich pomalowałam na złoto, aż ciekawa jestem co z tego wyjdzie i jaki będzie ofekt końcowy. Tymczasem zapraszam do EduStrefy :)

1 komentarz: