czwartek, 9 września 2010

W duecie raźniej, czyli skrzyneczki na biżuterię w komplecie

Tak sobie swojego czasu pomyślałam, że dobrze jest jak w domu każda rzecz ma swoje miejsce, wtedy można szybciej zapanować nad bałaganem. Z takim też zamysłem powstały te oto skrzyneczki na biżuterię, żeby można było łatwo do nich wrzucić i wyjąć ulubione kolczyki. Niestety często bywało tak, że poszukiwania przed wyjściem trwały dłuuuugo i kończyły się przeważnie niepowodzeniem. A potem w najmniej oczekiwanym miejscu kolczyki się znajdywały. Dlatego też postanowiłam zakupić drewniane skrzyneczki i ozdobić je decoupage, żeby wyglądały elegancko. Miło jest też mieć taki składzik pod ręką i móc dopasowywać biżuterię do stroju czy do chumoru. A oto zgrany duet:


Większa skrzyneczka ma w środku przegródki, super się sprawdza właśnie na kolczyki. Techniką decoupage ozdobiłam wieczko skrzyneczki, a boki podstawy pomalowałam w stonowanym odcieniu.


W mniejszej skrzyneczce przechowuję bransoletki i ozdoby na szyję: korale, naszyjniki. Decoupage ozdobiłam całą podstawę, z każdej strony powtarza sie ten sam motyw, a wieczko, żeby nie było już takie monotonne ozdobiłam wydzierganym wzorem (ale nie jest to moje dzieło).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz